Od 1997 roku, czyli od chwili rozpoczęcia działalności, celem naszej firmy jest tworzenie wnętrz według indywidualnych potrzeb naszych klientów. Od początku staramy się rozwijać i doskonalić naszą ofertę, aby jakość naszych produktów i usług spełniała Państwa oczekiwania.

Różnorodny i bogaty wybór materiałów i rozwiązań, pozwala zrealizować każde, nawet awangardowe pomysły, zachowując we wnętrzu funkcjonalność i estetykę. Wysoką jakość i nowoczesną technologię produkcji naszych mebli docenili zagraniczni kontrahenci, co zaowocowało współpracą z klientami z Norwegii, Holandii, Niemiec i Francji.

Projektujemy i wykonujemy meble w stylu klasycznym i nowoczesnym, będące w zgodzie z Państwa upodobaniami estetycznymi. Chcemy sprawić, aby nasze meble nadawały kuchni niepowtarzalnego klimatu i czyniły ją prawdziwym sercem domu.

Meble nowoczesne

Nowoczesna linia mebli kuchennych to estetyka i prostota form dla wielbicieli minimalizmu oraz niecodziennych rozwiązań. Nieograniczone możliwości łączenia faktur, materiałów i kolorów czynią kuchnię niepowtarzalną i zarazem uniwersalną w swej prostocie. Osoby ceniące nowoczesny design mogą wybierać w bogatej gamie materiałów i funkcjonalnych rozwiązań. Gładkie płaszczyzny mebli i proste formy pozwalają na dowolną aranżację, harmonizującą z resztą otoczenia. Dzięki temu kuchnia jest miejscem wygodnie i przyjemnie spędzanego czasu.

Meble klasyczne

Klasyczna linia kuchni to ponadczasowa elegancja i piękno naturalnych materiałów tworzących niepowtarzalny klimat. Oryginalne wzornictwo, nawiązujące do najlepszych tradycji i bogata kolorystyka drewnianych mebli, pozwalają stworzyć kuchnię odpowiadające każdemu gustowi. Kuchnię z duszą, która nie podda się upływowi czasu i uczyni wnętrze przytulnym i komfortowym. Wysoka jakość materiałów i wykonania połączona jest z estetyką i funkcjonalnością. Dowolność w aranżacji i mnogość rozwiązań zadowolą zwolenników stylu rustykalnego, jak i klasycznej elegancji.

Meble hotelowe